Gdzie iść na Sylwestra? Najciekawsze propozycje.

     Jak co roku o tej porze wiele osób zastanawia się gdzie spędzić noc sylwestrową. Jeśli jeszcze nie podjęliśmy decyzji to najwyższy czas to zrobić. Poza licznymi imprezami zamkniętymi organizowanymi na salach i w restauracjach, można skorzystać z ofert dyskotek i klubów w najbliższym mieście. Wstęp zazwyczaj jest płatny, ale w cenie biletu znajdziemy coś do zjedzenia, coś do wypicia i dodatkowe, liczne atrakcje. Większość miast proponuje swym mieszkańcom spędzenia sylwestra w plenerze. Jest to ciekawa opcja dla tych, którzy nie mają innych pomysłów. Zwłaszcza w dużych miastach taki sylwester pod gołym niebem jest świetnie zorganizowany, a występujące zespoły godne uwagi. Wystarczy ze sobą zabrać tylko szampana i dobry humor a impreza na pewno będzie przednia.

     Również kina mają ciekawe propozycje filmowe na tą długą noc. Specjalnie dla kinomaniaków przygotowano ofertę, która zadowoli najbardziej wybredne gusta filmowe. Oczywiście w większości kin o północy przewidziany jest toast i lampka szampana.

     Miło sylwestra można spędzić w gronie znajomych. Wynajęcie domku w górach albo w jakimś zacisznym miejscu jest niezłym pomysłem. Spędzenie nocy w gronie osób wśród których dobrze się czujemy to chyba najlepsza opcja.

     Osoby lubiące góry i widok z wysoka na pewno poczują klimat podczas sylwestra w schronisku. Tam również często organizowane są zabawy, a o północy powitanie nowego roku na świeżym powietrzu. Widok błyskających w dole fajerwerków jest zachwycający a taki sylwester w górach może być nawet bardzo romantyczny.

     Jeśli jednak ktoś woli „domówkę” od innych form spędzenia sylwestra to jest sposób, aby była to „domówka” wyjątkowa. Wystarczy zrobić z niej imprezę tematyczną na przykład lata’70, piżama party itd. Można także zorganizować karaoke albo jakąś grę w której wszyscy mogą uczestniczyć i nie będzie nudno. Jednak podstawą sylwestrowej nocy są tańce, hulanki i swawole a przede wszystkim huczne powitanie nowego roku. Gdziekolwiek go będziemy spędzać, to pozytywne nastawienie i dobra zabawa są podstawą. W końcu witamy nowy rok, który ma być lepszy od tego starego, a więc warto go cudownie rozpocząć.