Romantyczny Sylwester z ukochaną osobą. Jak spędzić Sylwestra z chłopakiem/dziewczyną?

      Noc Sylwestrowa jest niesamowitą chwilą pożegnania starego roku i powitania nowego. Zawsze mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie lepszy, szczęśliwszy i wyjątkowy. Tę niezapomnianą noc chcemy więc spędzić z osobą nam najbliższą z którą chcemy wkroczyć w coś nowego. Często z tego powodu pojawia się problem w jaki sposób spędzić sylwestra. Skoro ma to być wyjątkowa noc, spędzona tylko we dwoje, to również cała otoczka tego wydarzenia powinna być nie banalna.

      Tak naprawdę, nawet wieczór filmowy spędzony na kanapie może być czymś wyjątkowym jeśli tylko atmosfera będzie odpowiednia. Wspólnie można przygotować romantyczną kolację, pyszne jedzenie, które wcale nie musi być wytrawne, ważne, że własnoręcznie przygotowane. Zapalone świece, albo ogień w kominku jeśli jest taka możliwość, dobre wino, a potem już samo się potoczy.

      Na pewno bardzo romantyczne jest spędzenie nocy sylwestrowej w górach. Najlepiej wynająć domek w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał. Scenariusz podobny jak w wersji poprzedniej, kolacja, wino, miłe słowa, nastrojowa muzyka i błogi relaks przed kominkiem. O północy szampan i wspólne oglądanie fajerwerków. A jeśli tę noc wolimy spędzić w dużym mieście, to proponuję Kraków.

      Sylwester na rynku w Krakowie, mimo iż zawsze jest tam całe mnóstwo ludzi także jest niezapomnianym przeżyciem. Nie trzeba całej nocy spędzać pod gołym niebem. Wystarczy przyjść tylko na kulminacyjny moment gdy zegar wybije północ, złożyć sobie życzenia, wypić szampana i obdarować ukochaną osobę namiętnym pocałunkiem pod niebem na którym rozbłyskują kolorowe fajerwerki.

      Jeśli mamy przyjemność mieszkać niedaleko jakiegoś wzniesienia, góry na którą można wyjechać samochodem, to północ można spędzić właśnie w tym miejscu. Zabieramy szampana i dwa kieliszki, a dla większego romantyzmu i przyjemności można zdobyć nawet słodziutkie truskawki (zimą też są dostępne wystarczy dobrze poszukać, sprowadza się je głównie z Egiptu). Widok na pewno będzie nieziemski, a fajerwerki oglądane z góry wyglądają równie fascynująco. Romantyczne chwile gwarantowane, a wrażenia nie do opisania. Warto zabrać koc, bo po dłuższej chwili może być trochę chłodno więc będzie można się nim okryć i tak trwać przytulając się do ukochanej osoby.

      Również nad naszym polskim morzem, na ośnieżonej plaży noc sylwestrowa na pewno będzie udana. Ciepłe ubranie i termos z gorącą herbatą albo grzanym winem są niezbędne ale jeszcze bardziej podkreślają cały romantyzm. Spacer brzegiem morza, szum fal, gwieździste niebo… w takich chwilach dostrzega się nawet uroki zimy.

      W każdym miejscu można spędzić niezapomnianą noc sylwestrową i wcale nie musi być to coś niezwykłego. Niezwykłe już jest to, że w tej wyjątkowej chwili możemy być razem i wspólnie świętować początek nowego roku.

      Jeśli kogoś na to stać to na pewno wspaniałą przygodą jest sylwester w Paryżu, mieście zakochanych, albo w innym miejscu za granicą. Jednak jak widać w poprzednich propozycjach, nie trzeba daleko szukać aby móc spędzić niezapomnianego sylwestra.

      Czy to w Polsce, czy za granicą, każde miejsce jest dobre jeśli znajdziemy się w nim z naszą drugą połówką. Taki romantyczny sylwester pozostaje w pamięci na zawsze nawet, gdy wydaje nam się bardzo banalny.