nuclearts.pl

nuclearts.pl – dom, uroda, zakupy, lifestyle

aranżacja pokoju nastolatka
Dom

Jak zaprojektować idealną sypialnię dla nastolatków?

Każdy, kto ma w domu nastolatka wie, że jego dzieci spędzają dużo czasu w swoich sypialniach. I dla nich, posiadanie pokoju, który odzwierciedla ich osobisty styl jest ważną częścią tego, kim są. Minęły już czasy dziecięcego wystroju pokoju, ale nastolatki zazwyczaj nie są też gotowe na całkowicie dorosły wygląd sypialni. Odpowiednia aranżacja pokoju nastolatka może być trudne, ale z pewnością nie jest niemożliwa. Oto kilka porad, dzięki którym urządzisz idealny pokój dla nastolatka.

Używaj odważnych kombinacji kolorów
Pozwól swoim dzieciom wyrazić się odważnie za pomocą kombinacji kolorów. Czerwień, biel i czerń to klasyka, która jest jednocześnie odpowiednia do wieku, jak i elegancka.

Zapewnij dużo półek
Życie nastolatka jest bardzo pracowite – rzeczy ciągle się dzieją, przychodzą i odchodzą, dlatego najlepiej jest mieć wiele półek, które pomogą zachować porządek, a przy tym dobrze wyglądać.

Spraw, by nauka była przyjemna
Stwórz przestrzeń, w której nastolatek będzie mógł odrabiać lekcje. Biurko, lampka i wygodne krzesło to podstawa podczas nocnych sesji nauki.

Używaj jasnych kolorów
Jasne, kolorowe szczegóły dodadzą pozytywną, szczęśliwą energię do sypialni. Niech Twoja nastolatka uśmiecha się w swojej przestrzeni dzięki odważnym kolorowym elementom. I tak, eklektyczny wystrój sprawdza się w przypadku nastolatków.

Bądź kreatywny, aby stworzyć odpowiedni nastrój dla swojego nastolatka
Każdą osobowość można wyrazić poprzez estetyczne elementy wystroju – sztuką jest znalezienie wzoru, który reprezentuje Twojego nastolatka.

nall.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *