nuclearts.pl

nuclearts.pl – dom, uroda, zakupy, lifestyle

aranżacja pokoju nastolatka
Dom

Pokój dla nastolatka? Mamy na to pomysł!

Każdy, kto ma w domu nastolatka wie, że jego dzieci spędzają dużo czasu w swoich sypialniach. I dla nich, posiadanie pokoju, który odzwierciedla ich osobisty styl jest ważną częścią tego, kim są. Minęły już czasy dziecięcego wystroju pokoju, ale nastolatki zazwyczaj nie są też gotowe na całkowicie dorosły wygląd sypialni. Odpowiednia aranżacja pokoju nastolatka może być trudne, ale z pewnością nie jest niemożliwa. Oto kilka porad, dzięki którym urządzisz idealny pokój dla nastolatka.

pokój dla nastolatka wypoczynek

Pokój dla nastolatka – odważna kombinacja kolorów

Pozwól swoim dzieciom wyrazić się odważnie za pomocą kombinacji kolorów. Czerwień, biel i czerń to klasyka, która jest jednocześnie odpowiednia do wieku, jak i elegancka.

Zapewnij dużo półek

Życie nastolatka jest bardzo pracowite – rzeczy ciągle się dzieją, przychodzą i odchodzą, dlatego najlepiej jest mieć wiele półek, które pomogą zachować porządek, a przy tym dobrze wyglądać

Spraw, by nauka była przyjemna

Stwórz przestrzeń, w której nastolatek będzie mógł odrabiać lekcje. Biurko, lampka i wygodne krzesło to podstawa podczas nocnych sesji nauki.

pokój dla nastolatka

Używaj jasnych kolorów

Jasne, kolorowe szczegóły dodadzą pozytywną, szczęśliwą energię do sypialni. Niech Twoja nastolatka uśmiecha się w swojej przestrzeni dzięki odważnym kolorowym elementom. I tak, eklektyczny wystrój sprawdza się w przypadku nastolatków.

Bądź kreatywny

Każdą osobowość można wyrazić poprzez estetyczne elementy wystroju – sztuką jest znalezienie wzoru, który reprezentuje Twoje dziecko. Pokój dla nastolatka to wyjątkowa okazja aby stworzyć coś oryginalnego.

nall.pl